Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

Środki chemiczne

Jest 19 produktów.
Środki chemiczne

Środki chemiczne o różnego rodzaju zastosowaniach przeznaczone do utrzymywania czystości. W tej kategorii znajdziesz...

Więcej

Podkategorie

  • Środki do dezynfekcji

    Środki chemiczne przeznaczone do dezynfekcji miejsc szczególnie narażonych na zanieczyszczenia i powstawanie groźnych bakterii, wirusów i grzybów. Nasze środki do dezynfekcji świetnie sprawdzają się zarówno do powierzchni płaskich, urządzeń sanitarnych i toalet. W ofercie posiadamy również środki do usuwania pleśni i grzybów, mydła do dezynfekcji rąk, oraz środki do dezynfekcji przeznaczone dla przemysłu spożywczego czy gastronomi, dopuszczone przez stacje sanitarno-epidemiologiczne. Świetnie sprawdzają się w szpitalach, przychodniach, klinikach i salonach kosmetycznych. Czyli w miejscach gdzie czystość i sterylność jest najważniejsza.

  • Środki do mycia podłóg

    Środki chemiczne przeznaczone do mycia podłóg. Nasze środki do mycia podług świetnie sprawdzają się zarówno do płytek, kafelków, linoleum, pcv czy paneli. W ofercie posiadamy środki do o różnej pojemności i zapachach. Sprawiają, że po umyciu i dezynfekcji podłogi dłużej zostaje czysta i wolna od bakterii. Dodatkowo czyszczone i odtłuszczają powierzchnie i przez długi czas zachowują wyjątkową świeżość. Świetnie sprawdzają się zarówno w gastronomii jak i w domowym zaciszu. Posiadamy również uniwersalne środki czystości, które oprócz kompleksowego mycia podłóg, potrafią również wyczyścić blaty kuchenne.

  • Środki czystości

    Środki czystości przeznaczone do czyszczenia i codziennej pielęgnacji rąk oraz ciała. Środki czystości doskonale sprawdzają się w myciu z bardzo zabrudzonych części ciała. Świetnie sprawdzają się u ludzi pracujących ze smarami czy olejami takich jak mechanicy czy pracownicy przemysłu maszynowego czy olejowego. Prezentowane przez nas środki czystości doskonale odświeżą i nawilżą twoją skórę.